Oferta.

Wybierz się w najwygodniejszą podróż busem do Holandii!

Mamy przyjemność zaprosić Cię na pokład naszych busów, które codziennie odjeżdżają z różnych rejonów Polski do Holandii. Cechą charakterystyczną naszych przewozów jest fakt, że jesteśmy dla Ciebie dostępni praktycznie w każdym miejscu w kraju – w przeciwieństwie do konkurencji, która kursuje tylko z największych dworców w kilkusettysięcznych miastach. My hołdujemy zasadzie, że każdy klient jest wart uwagi – bez względu na to, gdzie mieszka. Dlatego wdrożyliśmy nowoczesny i sprawnie funkcjonujący system door to door. Polega on na tym, że po zebraniu odpowiedniej ilości zamówień na przewóz busem z Polski do Holandii, ustalamy trasę przejazdu przez szereg miejscowości w taki sposób, by zabrać naszych klientów dokładnie spod progu ich własnego domu. Nasza flota liczy kilkadziesiąt niezawodnych Mercedesów Sprinterów, dlatego też nie ma najmniejszego problemu z zaplanowaniem podróży w takim terminie, jaki Tobie najbardziej odpowiada.

BUSY HOLANDIA !!!

Nasze busy od wielu już lat słyną z niezawodności i komfortu, dzięki zastosowaniu wszelkich względów bezpieczeństwa oraz udogodnień na pokładzie, takich jak Internet bezprzewodowy czy systemy multimedialne. Dodatkowym elementem wyróżniającym nas na tle konkurencji, na który klienci często zwracają uwagę jest wysokiej klasy, wszechstronnie wyszkolony personel, który do każdego podchodzi z pełną życzliwością i profesjonalizmem. Czeka Cię podróż busem z Polski do Holandii?

Wybierzcie nasze linie – lidera w branży przewozów międzynarodowych!

PRZEWOZY HOLANDIA !!!

Podróż busem do Belgii łatwiejsza niż kiedykolwiek!

Zastanawiałeś się kiedyś jak by to było, gdyby podróż busem z Polski do Belgii była szybka, łatwa, komfortowa, a na dodatek tania? Już nie musisz! Dzięki nam możesz cieszyć się bardzo komfortowymi przejazdami busem z Polski do Belgii, które dostępne są dla Ciebie przez cały rok. Na dodatek nie przepłacisz, gdyż nasz model biznesowy pozwala na oferowanie najbardziej konkurencyjnej ceny na rynku.

Mało? W takim razie zapytaj nas skąd dokładnie odjeżdżamy. My wtedy odpowiemy Ci, że… to zależy od Ciebie! Tak, to prawda – z nami to Ty ustalasz adres, z którego bus zabierze Cię w podróż do Belgii. Ten system nazywa się door to door i polega na tym, że zabieramy Cię spod drzwi własnego domu i odstawiamy pod dowolnie wybranym adresem na terenie Belgii. Koniec z długą podróżą na dworce autobusowe i ciągnięciem za sobą ciężkich walizek – teraz wszystko załatwiasz od ręki na własnym podjeździe.

BUSY BELGIA !!!

Jakby tego było mało w trakcie podróży możesz skorzystać z iście luksusowego wyposażenia. Klimatyzacja, Internet Wi-Fi, zestawy multimedialne i gniazdka z prądem są do Twojej nieograniczonej dyspozycji. Do tego dokładamy idealnie zaprojektowane, ergonomiczne fotele oraz bardzo miłą, fachowa obsługę, która jeździ już z nami przez wiele lat i zdążyła wykazać się pełnym profesjonalizmem w każdej sytuacji. Dlatego jeśli szukasz bardzo wygodnych, szybkich, bezpiecznych i tanich przewozów z Polski do Belgii, to jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 365 dni w roku!

PRZEWOZY BELGIA !!!