O NAS.

StanTrans – Stanisław Ziemichód

jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług transportu osobowego, przewozu osób, wynajmu busów, autokarów oraz autobusów.

Firma powstała w 1994 roku i posiada koncesję Ministerstwa Transportu.

Profesjonalnie zajmujemy się przewozami pasażerskimi i transportem osób. W swojej ofercie mamy
busy do Belgii, busy do Holandii oraz busy do Niemie, oferujemy także przewozy do Belgii i Holandii.
Mamy dwudziestoletnie doświadczenie w przewozie osób i wynajmie busów. Nasza firma ciągle się rozwija i staramy się dopasowywać do potrzeb naszych Klientów. Oferta, która kierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i do grup zorganizowanych, systematycznie jest poszerzana.

Nowoczesne busy do Belgii w niskiej cenie i komfortowych warunkach każdego dnia ! przewozy wycieczkowe, przewozy na uroczystości, wydarzenia sportowe, pielgrzymki, a także na wszelkie spotkania rodzinne. Firmy i instytucje mogą skorzystać z dowozów do miejsc pracy, a także na szkolenia, konferencje lub na imprezy integracyjne. Każdy nasz pasażer ubezpieczony jest zarówno na terenie kraju ale również i za granicą.

BUSY Z BELGII DO POLSKI !
BUSY BELGIA !
BUSY HOLANDIA !

Kierujemy się prostymi zasadami. Ważny jest dla nas komfort jazdy, a także niska cena i bezpieczeństwo w podróży, dlatego nasze pojazdy zawsze są sprawnie technicznie, a także poddajemy je regularnym przeglądom technicznym. Wszystkie pojazdy w naszej firmie są nowoczesne, komfortowe i sprzyjające dalekim podróżą.

Naszą flotę tworzą między innymi:
Mercedes’y Sprinter;
Volkswagen’y Crafter;
Renault’y Master oraz Traffic;
Wszystkie pojazdy które posiadamy we flocie są pojazdami nowymi, zakupionymi w salonie. Wszystkie pojazdy posiadają gwarancje producenta. Najstarszy pojazd we flocie jest z 2012 roku!
Nasze pojazdy dla Państwa bezpieczeństwa wyposażone są w ograniczniki prędkości do 120km/h.
Dodatkowo dbamy o to aby każdy nasz pasażer czuł się w naszych pojazdach do Belgii bezpiecznie, dlatego na drodze stosujejmy wszystkie możliwe środki zwiększonej ostrożności.

Nasi pasażerowie zawsze mogą liczyć na troskliwą opiekę Kierowców, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, a także długoletnim doświadczeniem.
Zasadą naszej firmy jest także dbałość o czas naszych Klientów, stąd zawsze jesteśmy punktualni i obsługujemy Klientów na najwyższym poziomie.
Dowiedz się więcej o usługach firmy i dołącz do ciągle powiększającego się grona zadowolonych klientów Stantrans!
Szukasz sprawdzonego przewoźnika – oferujmy busy do Belgii, busy do Holandii oraz busy do Niemiec.

Stantrans ZAPRASZA!